Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Elektro sex Mystim Digital

Elektro sex Mystim Digital

Láká i vás elektrosex? Je velmi oblíbený mezi příznivci SM hrátek. Dopřávejte si ho s oblíbenou sadou Elektro sex Mystim Digital.

O Elektro sex Mystim Digital

Elektro sex Mystím Digital nadchne každého příznivce SM hrátek, ale nejen ty. Elektrosex je oblíbený i u lidí, kteří rádi experimentují a vymýšlí v sexu nové aktivity. I vy patří v experimentech mezi ty odvážnější? Tak směle do toho.

 

 

Na Elektro sex Mystim Digital oceníte variabilnost sady, která vám umožní užít si spoustu eroticko bolestivých zážitků. Nastavte si je podle svých choutek. Můžete bolestivé prožitky postupně gradovat, nebo raději dáte přednost postupnému střídání bolesti a uvolnění? To, že nevíte, kdy dostanete bolestivý elektrický impulz, může být velmi stimulující a přinese to nové pocity do vašeho sexuálního života.TIP : Dilda, Venušiny kuličky, erotické prádlo, lubrikační gely a robertky má sexshop Havířov.


Máte tyto choutky, ale neradi byste si způsobovali nějaké zdravotní komplikace? Toho se bát nemusíte. Naopak. Díky Elektro sex Mystim Digital dochází k prokrvení tkání a tím se zlepšuje zdravotní stav unaveného a přetaženého těla.
V balení Elektro sex Mystim Digital dostanete digitální stimulační zařízení, plastový kufřík, čtyři samodržící elektrody (průhledné čtverečky), dva dráty pro samodržící elektrody, baterii 9V a návod k použití.
Zajímají vás technické data? Stimulační zařízení má rozměry 95x65x25 mm, hmotnost činí 110 gramů včetně baterie, délka impulsů je 30 - 260, frekvence je v rozmezí 2 - 150 Hz a intenzita 0 - 80 mA.
Užívejte si i vy nových vzrušivě bolestivých pocitů. Přizpůsobte nastavení Elektro sex Mystim Digital vašemu snesitelnému prahu bolestivosti.

 

 

 

 


Diskuse (9 komentářů)

Šárka, (05. 09. 2012 09:03) Reagovat
Zajímavá bedýnka. Nejsem sice úplně ty sado maso, ale myslím si, že lehké elektrické výboje mohou být skutečně příjemně stimulující. Asi by se mi to líbilo.
Zuza, (26. 09. 2012 06:50) Reagovat
Já si to nedokážu představit, tak nemůžu vyzkoušet. Asi bych to ráda zkusila, ale celou bedýnku se mi kvůli tomu pořizovat nechce.
Štěpa, (27. 09. 2012 12:56) Reagovat
Jednou zkusíš a zalíbí se ti to...Alespoň tak jsem to měla já. Je to fakt vzrušující. Nemusí to být jen pro příznivce sado maso hrátek. Elektrošoky se dají nastavit i na malou intenzitu.
xx, (23. 10. 2012 10:51) Reagovat
Hledám v sexu nějaké vzrůšo a o elekro sexu přemýšlím už docela dlouhou. Časem klasickej sex začne nudit a člověk by měl hledat různé věci jak si ho zpestřit. Každý stereotyp jednou omrzí.
Žanda, (16. 04. 2013 09:41) Reagovat
Je bezpočet možností, jak oživit stereotyp. Pokud to láká vás i váš protějšek, je to ideální způsob. My s parterem k tomu oba tíhneme, takže u nás nebylo co řešit.
Petra, (10. 09. 2013 07:43) Reagovat
Něco takového jsme si představovala vždy jako mě vzdálenou erotickou praktiku, ale když tady o tom tak čtu, tak mě to tak hrozné, jak jsem si původně představovala, nepřijde.
DaniELka, (07. 10. 2013 09:27) Reagovat
Je to super věc. Je fakt, že to hodně lidí odsoudí, aniž by si to zkusili. To je škoda, možná by se jim to taky líbilo. Nejsem pro nějak extra velkou bolest, ale ty impulsy jsou dost dráždivé.:) Je to slast...
Hanka, (20. 05. 2014 19:04) Reagovat
Ne že bych to odsuzovala, ale příjemný sex si přeci jen představuju trochu jinak. Ale tak to je v pořádku, všichni nemůžeme mít stejné choutky.
Pavla, (29. 04. 2015 18:07) Reagovat
Ještě že nemají všichni stejné choutky. Mě by to ani nenapadlo, ale "navedl" mě na to partner. Sice už spolu nejsme, ale po tomhle toužím stále, i když nevím, jak to budu případně vysvětlovat novému partnerovi.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Mystim
Kontakty