Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Nervové stimulátory mystim

Nervové stimulátory mystim


STIMULATOR

Mystim Pure Vibes - analogový stimulator

Mystim Tension Lover - digitální stimulator

S Mystim k novým výškám ...

Pomocí měkkých elektrického impulsu můžete podpořit nebo silně rozrušit téměř každou oblast Vašeho těla. Vychutnejte si uklidňující pocit, který se rozšíří přes celé vaše tělo a povede vás novou dimenzi spokojenosti.

 


 


Diskuse (19 komentářů)

Pavla_R, (07. 10. 2010 14:23) Reagovat
Máte někdo s touto pomůckou nějaké bližsí zkušenosti? Když jsem si o ni něco přečetla, koukla na videa a nevím, nevím, jestli bych z ni nebyla nějaká mimo. Klasické pomůcky, jako je didlo, vibrátor nebo i něco trošku tvrdšího zkušenosti mám, ale toto si neumím živě představit.Jestli tedy někdo nějaké osobní zkušenosti máte, rozhodně se zde o ně prosím podělte, jelikož jestli budou vesměs kladné, moc ráda si pomůcku zakoupím a vyzkouším. Nové věci zkouším moc ráda, tak proč si nedopřát něco nového, moderního a podle všeho i účinného.
Pavel, (05. 09. 2011 07:55) Reagovat
Rád ti popíšu jak přístroj funguje, stačí napsat na email ca.sio@centrum.cz
Radana, (29. 06. 2012 14:01) Reagovat
Pavle a nemůže to prosím popsat tady, jestli se tu ještě objevíte? Asi by to zajímalo více lidí.
Kiri, (18. 11. 2011 09:03) Reagovat
Dobry den, mám tento stimulátor už asi půl roku doma a jsem maximálně spokojen. Pokud budete mít zájem, můžu poslat i nějaké fotografie. Nebo pokud budou mít ženy zájem, mohu tento stimulátor dovést a mohou jej přímo vyskoušet. Opravdu, je skvělý. :roll:
Ceter, (29. 11. 2011 22:29) Reagovat
[quote name="Kiri"]Dobry den, mám tento stimulátor už asi půl roku doma a jsem maximálně spokojen. Pokud budete mít zájem, můžu poslat i nějaké fotografie. Nebo pokud budou mít ženy zájem, mohu tento stimulátor dovést a mohou jej přímo vyskoušet. Opravdu, je skvělý. :roll:[/quote]Dobrý deň, nakoľko mám záujem o kúpu tohto prístroja, uvítal by som, konkrétne informácie o používaní, prípadne i foto. Ďakujem
Pepa, (26. 02. 2012 18:28) Reagovat
Jedná se ovhodnou pomůcku i pro nemasochisty. I když, mezi námi, dámy, která z vás občas nezatouží býti trochu ovládána a mírně nervozní z toho co s ní partner provede? ;-)
Paťa, (24. 07. 2012 14:20) Reagovat
To jistě jo, ale zase to jaké míry...Trochu mě to láká, svým způsobem vzrušuje, ale obávám se, aby to zase pro mě nebylo příliš velké kafe...
ELEKTRO, (20. 07. 2012 06:52) Reagovat
Šoky mi partner někdy způsobuje i bez nějaké speciální erotické pomůcky. Nedávno mě šokoval tím, že chce jít do trojky. Tak nevím, jestli to zkusit...
DAVID L., (26. 07. 2012 08:27) Reagovat
Proč ne? Trojka je fajn. Je to zase něco jiného. Mojí partnerce se to moc líbilo. Samozřejmě chce to vybrat holku, se kterou budeš souhlasit a celkově si tak nějak domluvit, co je dovolené a čemu se vyhnout.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Mystim
Kontakty