Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O Mystim

O Mystim

Mystim je mladá ctižádostivá společnost, která se zaměřuje na zlepšení sexuálního života zákazníků pomocí high-tech kvalitních erotických pomůcek.

Mystim klade  nejvyšší důraz na dokonalé provedení a design, který je důležitý pro muže i ženy. Všechny erotické pomůcky mystim jsou velkoryse erotické, levné a nekvalitní produkty mystim nezná. Mystim se chce do budoucna prosadit v celé šíři erotického sortimentu.

Mystim pro své zákazníky dělá všechno, aby se také téměř nemožné stalo možným. Rychlé dodání služeb, jakož i individuální poradenské služby  jsou samozřejmostí.TIP : Sexuální pomůcky na masáž prostaty pro lepší sex i prevence onemocnění prostaty.

Diskuse (17 komentářů)

Kim, (21. 06. 2013 12:00) Reagovat
Mě to prostě nedalo, dlouho jsem o tom přemýšlela, než jsem to navrhla partnerovi, ale pak jsem se osmělila, nebo spíš v náznacích o tom začala mluvit a konečně jsme se odhodlali si to koupit. Zatím s tím moc zkušeností nemáme, ale ty co máme, jsou super.
Lindisek, (04. 12. 2013 11:57) Reagovat
Stejně...Člověka by ani nenapadlo (alespoň mluvím za sebe), že by si s něčím takovým mohl užívat, pak na to někde narazí a začne ho to lákat, ale tak od lákání k realizaci je ještě kus cesty.:)
Betty, (11. 03. 2014 11:19) Reagovat
Jak u koho, také bych si nikdy nepomyslela, že mě to bude lákat, ale jednou po nějakém tom alkoholu mi o tom kamarádka vyprávěla, nejdřív jsem si říkala, že je to pěkná perverzačka, ale ona mi to vysvětlila v tom lepším světle, no a netrvalo dlouho a taky jsme si to s partnerem pořídili.
Erika, (06. 08. 2014 10:09) Reagovat
Tak mě do toho partner uvrtává už delší dobu, ale jsem docela skeptická. Zatím spíš vystrašená, než aby mě to lákalo, ale třeba se časem osmělím zkusit něco nového. Uvidíme, všechno má svůj čas.
Jana, (01. 12. 2014 06:00) Reagovat
Určitě zajímavý na pročtení a na zamyšlení se nad touto erotickou pomůcku. Než jsem si to přečetla, tak jsem možná měla předsudky, ale jak je vidět, hodně lidí s tím má zkušenosti, nebo je to alespoň láká. Já na to zatím nemám vyhraněný názor, ale nikdy nic předem nezavrhuju.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Mystim
Kontakty